top of page
Frame 3.jpg

Nia šokio treniruotės

NIA (ang. Neuromuscular Integrative Action). Tai šokio judesio technika, kuri apima įvairius šokių stilius, kovos menus (Tai Chi, Taekwondo, Aikido) ir gydomąsias technikas (joga, Alexander, Feldenkrais metodai). Tai holistinė praktika kūnui, protui ir sielai.

NIA stiprina kūną ir tuo pačiu keičia mintis ir emocijas. NIA moko pajausti savo kūną, suprasti jo siunčiamus signalus, susikoncentruoti į dabarties momentą ir įsiklausyti. Tai energijos suteikiančios, bet tuo pačiu ir nuraminančios protą praktikos.

NIA gali šokti visi, bet kokio amžiaus ir fizinio pasirengimo. Todėl tai gali būti labai lengva treniruotė ir tuo pačiu labai intensyvi, kurios metu lavinamas širdies ir kraujagyslių sistemos darbas, stiprinami raumenys, padedama atsikratyti antsvorio, gerinama laikysena, lankstumas, koordinacija.

Screenshot 2023-09-03 at 14.26.14.png
Screenshot 2023-09-03 at 14.26.32.png

NIA susideda iš 52 pagrindinių žingsnių ir šokama basomis. Prie grupės galima prisijungti bet kada ir nereikia turėti jokio išankstinio pasiruošimo ar gebėjimų šokti.

NIA treniruotės padeda geriau jaustis, atsipalaiduoti po įtemptos dienos, įnešti daugiau džiaugsmo į savo gyvenimą, skirti kokybiškesnio laiko sau.  Šie užsiėmimai skirta tiems, kurie nori išmokti dažniau šypsotis, įnešti daugiau džiaugsmo į savo gyvenimą labiau pažinti save, išmokti atsipalaiduoti ir judėti taip, kad stiprėtų fizinė ir emocinė sveikata, dingtų nuovargis įtampa, ar net pervargimas.

NIA TAU PATIKS, JEI

  • Nori sumažinti stresą ir nerimą

  • Nori jaustis energingesnė

  • Nori geriau pažinti save, savo poreikius

  • Nori daugiau grakštumo ir lankstumo

  • Nori gražios laikysenos

  • Nori pagerinti raumenų tonusą

  • Nori sumažinti kūno apimtis

  • Nori jaustis ramesnė, geriau nusiteikusi, nevargins nemalonios emocijos, kurios kaupiasi kūne ir galiausiai išsiveržia ligomis

    NIA šokama basomis, vilkėti nevaržančią judesių aprangą, gurkšnoti vandenį.

bottom of page