top of page
Frame 3.jpg

Projektas Visi biurai juda

2023-10-02

 

Projektas "Visi biurai juda", yra bendrai finansuojamas Sporto rėmimo fondo lėšomis, kurias administruoja Nacionalinė sporto agentūra prie Lietuvos Respublikos švietimo, mokslo ir sporto ministerijos.

 

Projekto vykdymo laikas 2022-07-01 - 2024-06-30. Projekto tikslas – projekto vykdymo laikotarpiu į fiziškai aktyvias veiklas darbo vietose įtraukti 14 darboviečių ir juose dirbančių 280 asmenų; taip padidinti asmenų fizinį aktyvumą ir suteikti fizinio aktyvumo raštingumo žinių. Veiklos vykdomos darbovietėse, suteikiama galimybė žmonėms, dirbantiems sėdimą darbą sportuoti darbo vietoje. Yra vykdomos ir nuotolinės treniruotės, kurios suteikia galimybę sportuoti nuotoliniu būdu. Yra rengiamos paskaitos apie fizinio aktyvumo svarbą sėdimą darbą dirbantiems žmonės, pagrindines problemas, sukeliamas fizinio pasyvumo ir kaip to išvengti.

Projekto laukiami rezultatai - tai, kad darbuotojai taps fiziškai aktyvesni, pradės daugiau ir reguliariai sportuoti. Padidės darbuotojų motyvacija įsitraukti į sveikatą stiprinantį fizinį aktyvumą. Atsiras motyvacija išlikti fiziškai aktyviais ir laisvalaikio metu. Pajaus sporto teikiamą naudą. Padidės darbuotojų bendras fizinis aktyvumas, fizinis pajėgumas, sustiprės imuninė sistema, pagerės fizinė ir emocinė sveikata.

Projektas skatina dalyvių fizinę saviugdą, fizinį aktyvumą; projekto dalyviai mokosi stebėti ir vertinti savo fizinius kūno pokyčius, laiku identifikuoti su sveikata susijusias rizikas ir jų išvengti bei savarankiškai stiprinti savo organizmo galias pasirenkant tam tinkamas fizines priemones.

Taip pat dalyviai stiprėja fiziškai, gerėja jų organizmo funkcinės galios, 

mokosi taisyklingai atlikti judesius, kurie  pravers jiems ateityje sportuojant savarankiškai, nes jie mokės juos atlikti taisyklingai ir tausojančiai jų sveikatą.

Nuo projekto vykdymo pradžios veiklos yra įvykdytos 6 skirtingose įmonėse ir buvo suformuotos 8 grupės po 20 dalyvių. Kiekviena grupė turi galimybę tris mėnesius sportuoti įmonėje kontaktinėse treniruotėse, pasibaigus šiam laikotarpiui, užsiėmimai vyksta nuotoliniu būdu.

Kviečiamos įmonės dalyvauti projekte ir prisijungti prie kontaktinių ir nuotolinių treniruočių.

Norintys dalyvauti gali kreiptis: info@niastudija.lt arba +370 61240397

-L4A7474.JPG
bottom of page